>>>La Luz<<<

4. ledna 2008 v 19:26 | Pajinka &) |  ||Vlastní tvorba||
Je jen psaná, nikde se nevysílá.
La Luz-La Luz
Název... La Luz

Originální název... La Luz

Počet dílů... -||-

Rok výroby... 2007

Země výroby... ČR (Odehrává se ale v Kolumbii)

Interpret titulního songu... Miguel Nandez

Název songu... Luz (vedlejší song z novely Estrambotica Anastasia)


Příběh... Ocitáme se v městečku La Luz, ležícím hluboko v srdci Kolumbie. Zde začíná příběh velké lásky mezi Arianou a Fabriziem, které však spojila touha po pomstě rodině toho druhého.

Ariana De Vegová byla pokřtěna v kostele De La Luz v La Luz, ale hned poté se odstěhovala s rodiči do USA. Ve stejný den byl ve stejném kostele jen o hodinu později pokřtěn malý Fabrizio Degado se svým dvojčetem Fabianem. Po deseti letech se De Vegovy vrací do La Luz, aby koupily zkrachovalý podnik a opět ho vyzdvihli nahoru. O podnik ale mají zájem i Degadovi a tak začíná boj. Manuel De Vega na důkaz své síly krutě znásilní Roxanu Degado, manželku pana Degada a ta den na to spáchá sebevraždu před zrakem své rodiny. Carlos Degado vzápětí nato zabije Manuela a jde do vězení. Oba chlapci jdou do sirotčince ale mají od otce zanechaný majetek, který jim připadne v den jejich osmnáctých narozenin.

Fabriziovi i Fabianovi je už dvacet a žijí si spokojeně z otcových peněz. Fabianovi je všechno jednou, ale Fabrizio se těší na den, kdy se bude moc pomstít De Vegovým. A ten den právě nastal. Do La Luz se vrací Ariana De Vegová a Fabrizio se začíná vnucovat do její přízně. Začne s ní chodit a po pár měsících ji nabízí sňatek. Ariana souhlasí aniž by tušila o co Fabriziovi ve skutečnosti jde a za pár měsíců je svatba. On ji chce využít, aby ublížil její rodině za smrt matky a odsouzení otce a ona se chce pomstít za smrt otce. Jenže co když mezi tyto bezcitné plány vstoupí cit jménem láska?

Herecké obsazení... Ana Beatriz Osorio - Ariana De Vega
Abelardo Behna - Fabrizio/Fabian Degado
Maria Pia Ureta - Fabiola De Vega
Hilda Abrahamz - Silvia De Vega
Carlos Montilla - Manuel De Vega
Susana Kolster - Carolina Olivares
Claudia Fontan - Roxana Degado

Zdroj>>>Song je z latin.cz<<<
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama